Zázemí klubu a zahrádka

Zázemí klubu

Zázemí klubu tvoří dvoupatrová zděná chatička. V zimě je možné si topit v kamínkách dřevem, v horním patře si přitápíme přímotopy. V dolní části je dětem k dispozici předsíňka s botníky a věšáčky na oblečení. V chodbičce pak záchod s umyvadlem, malá kuchyňka na přípravu obědů a hlavní hrací a tvořící prostor se stolem, židličkami, úložným prostorem pro výtvarné a didaktické pomůcky, knížky a kapsář. Pod schody děti mohou využít malý domeček na hraní. V horním patře máme pro naše děti herničku a odpočívárnu s matracemi.

Zahrádka

U chatičky je dětem k dispozici také zahrádka s blátivou kuchyňkou, pískovištěm, tabulí na malování, záhonky na pěstování bylinek a zeleniny, venkovním posezením a vzrostlými stromy, které zajistí potřebný stín v horkých dnech.