Zuzana Dynková

Jsem máma dvou slečen, které jsou již školou a školkou povinné. Mám vystudovaný obor udržitelného využívání přírodních zdrojů na České zemědělské univerzitě, díky kterému jsem pět let působila jako ekologický poradce ve společnosti, zabývající se recyklací a využitím odpadu. Po této etapě jsem strávila krásné roky na rodičovské dovolené s dcerami, které jsem s nimi a díky nim prožila aktivně, co nejvíce venku v přírodě za každého počasí a cestováním ať u nás tak v zahraničí. Moji velkou vášní jsou také hory a aktivity s nimi spojené a to v jakémkoliv ročním období.

Během rodičovské dovolené jsem začala aktivněji fotit. Z focení se časem stal nejen koníček, ale také občasná práce, která mě velice baví a naplňuje. Neodmyslitelnou součástí mého života jsou koně, přesněji kobyla, kterou vlastním již skoro dvacet let. Propojením všech těchto mých zájmů jsem se v roce 2017 dostala ke spolku Bajan, kde nyní působím jako fotografka, koordinátorka lesního klubu Bajánek a také zde pomáhám s dětmi na kroužku Malý Farmář a působím jako praktikantka na letních táborech.

Lesní klub Bajánek je pro mě srdcovým projektem, díky kterému bych ráda umožnila všem jeho malým členům prožít krásné roky v přírodě, v každodenním kontaktu se zvířaty a v laskavém a respektujícím prostředí, stejně jako to mají mé dcery.